Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/pxkuba/domains/surfschool.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 650

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/pxkuba/domains/surfschool.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 68
Wypożyczalnia | Surf School

Wypożyczalnia

W bazie SurfSchool można wypożyczyć wszystko, co niezbędne do uprawiania windsurfingu: deskę, żagiel, piankę, trapez, kamizelkę.

W naszej ofercie mamy również łódki klasy optymist.

Dysponujemy deskami takich producentów jak Fanatic, Starboard, RRD, Crazy-Fly oraz Naish, o pojemności od 95 litrów do 240 litrów.

Warto tu zaznaczyć, że większość desek dostępnych w wypożyczalni posiada pokład z pianki Eva, co w znacznym stopniu ułatwia stawianie pierwszych kroków na desce. Takie deski są znacznie bezpieczniejsze, bardzo trudno jest się na nich poślizgnąć, a dzięki temu osoby pływające, w razie wywrotki, nie są narażone na niepotrzebne otarcia i zadrapania.

W naszej wypożyczalni posiadamy szeroką gamę pędników szkoleniowych o powierzchni już od 1,0 m2 aż do 8,2 m2, takich producentów jak EZZY, Naish , Northsails, czy Infinity. Dodatkowo posiadamy bardzo leciutkie pędniki dacronowe o powierzchni od 2,5 m2 do 5,0 m2.

Zapraszamy!

CENNIK

Windsurfing

Pierwsza godzina Każda następna Cały dzień
Komplet (deska + pędnik) 50 zł 45 zł 250 zł
Deska 30 zł 25 zł 150 zł
Żagiel 30 zł 25 zł 150 zł

Żeglarstwo

Pierwsza godzina Każda następna Cały dzień
Optymist 40 zł 35 zł 150 zł

Promocyjne Pakiety Windsurfingowe

Pakiet 5 5 godzin wypożyczenia sprzętu 225 zł
Pakiet 10 10 godzin wypożyczenia sprzętu 400 zł