Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/pxkuba/domains/surfschool.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 650

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/pxkuba/domains/surfschool.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 68
Windsurfing Węgorzewo | Surf School

Windsurfing Węgorzewo

Szkoła windsurfingu Surfchool znajduje się w miejscowości Węgorzewo nad Jeziorem Święcajty (znajdującym się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich). Baza położona jest w nowm porcie Piękny Brzeg na północnych mazurach.

Warunki pogodowe umożliwiają szkolenie na każdym etapie zaawansowania, od pierwszych lekcji na desce po pływanie w ślizgu, zarówno dzieci jak i osób dorosłych.

  • Zajęcia dla dzieci,
  • Lekcje indywidualne,
  • Zajęcia grupowe,
  • Wypożyczalnia Sprzętu

Piękny Brzeg przygotował szereg atrakcji, nie będziesz się nudzić ! Na naszych kursantów w porcie oprócz windsurfingu czeka: ścianka wspinaczkowa, wypożyczalnie rowerów turystycnych jak i wodnych, kajaki,sporty motorowodne, skutery oraz bezpieczna plaża z piaskiem i ponad 400 metrową linią brzegową.

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – II klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.

Zapraszamy.