Deprecated: Unparenthesized `a ? b : c ? d : e` is deprecated. Use either `(a ? b : c) ? d : e` or `a ? b : (c ? d : e)` in /home/vvxbcyucfa/domains/surfschool.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/editors/class-vc-frontend-editor.php on line 650

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/vvxbcyucfa/domains/surfschool.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 68
Windsurfing Surfschool | Surf School

Windsurfing Surfschool

Serdecznie zapraszamy do Szkoły Windsurfingu”SurfSchool”.
Posiadamy dwie świetne lokalizacje na Mazurach.

Oferujemy:

  • zajęcia dla dzieci od 4 roku życia
  • lekcje indywidualne
  • zajęcia grupowe
  • wypożyczalnia sprzętu windsurfingowego i żaglówek.

Szkoła windsurfingu Surfschool znajduje się w miejscowości Warchały nad Jeziorem Świętajno oraz w miejscowości Węgorzewo nad Jeziorem Święcajty w Ośrodku Piękny Brzeg. Dwie świetne lokalizacje położone nad samym jeziorem, które umożliwiają naukę na każdym etapie zaawansowania zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Baza w miejscowości Warchały nad Jeziorem Świętajno charakteryzuję się niepowtarzalnym klimatem, który przyciąga rodziny do aktywnego wypoczynku. Dzięki dużej przejrzystości wody, strefie ciszy, piaszczystemu dnu i długiej rozległej płyciźnie można komfortowo stawiać pierwsze kroki w nauce windsurfingu oraz bezpiecznie doskonalić manewry.

W 2002 r. Świętajno zakwalifikowano do I klasy czystości wód. To akwen z najlepszą przejrzystością wody w województwie warmińsko-mazurskim.

Dla klientów SurfSchool dostępne są: prywatna plaża, zejście do wody na piaszczystym dnie, strefa relaksu “chillzone”, możliwość grillowania, toaleta.

Baza w miejscowości Węgorzewo nad Jeziorem Święcajty (znajdującym się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich). Położona jest w nowym porcie Piękny Brzeg na północnych Mazurach. Dzięki świetnym warunkom wietrznym możemy szkolić na każdym etapie zaawansowania od pierwszych kroków na desce do pływania w ślizgu. Miejsce jest świetne na aktywny wypoczynek z całą rodziną, Piękny Brzeg przygotował szereg atrakcji. Na naszych kursantów w porcie oprócz windsurfingu czeka: ścianka wspinaczkowa, wypożyczalnie rowerów turystycznych jak i wodnych, kajaki,sporty motorowodne, skutery oraz bezpieczna plaża z piaskiem i ponad 400 metrową linią brzegową.

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – II klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.

Zapraszamy.