Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/vvxbcyucfa/domains/surfschool.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 68
Windsurfing Węgorzewo | Surf School

Windsurfing Węgorzewo

Szkoła windsurfingu Surfchool znajduje się w miejscowości Węgorzewo nad Jeziorem Święcajty (znajdującym się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich). Baza położona jest w nowym porcie Piękny Brzeg na północnych mazurach.

Warunki pogodowe umożliwiają szkolenie na każdym etapie zaawansowania, od pierwszych lekcji na desce po pływanie w ślizgu, zarówno dzieci jak i osób dorosłych.

  • Zajęcia dla dzieci,
  • Lekcje indywidualne,
  • Zajęcia grupowe,
  • Wypożyczalnia Sprzętu

Piękny Brzeg przygotował szereg atrakcji, nie będziesz się nudzić ! Na naszych kursantów w porcie oprócz windsurfingu czeka: ścianka wspinaczkowa, wypożyczalnie rowerów turystycznych jak i wodnych, kajaki, sporty motorowodne, skutery oraz bezpieczna plaża z piaskiem i ponad 400 metrową linią brzegową.

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – II klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.

Zapraszamy.

NOWOŚĆ !!!  LATO 2022

 JUŻ DZIŚ SPRAWDŹ !!!

Naszą aktualną PROMOCJĘ na aktywne zajęcia dla dzieci w projekcie SURFSCHOOL ACTIVE DAYS odbywające się na terenie ośrodka “Piękny Brzeg”

Kliknij w link –> PÓŁKOLONIE-SURFSCHOOL ACTIVE DAYS *NOWOŚĆ* LATO 2022 ! | Surf School  <– Kliknij w link