Oferta dla firm

Surfschool to firma ukierunkowana na przeprowadzaniu szkoleń windsurfingowych dla osób indywidualnych, grup oraz firm. Windsurfing to idealny pomysł na zorganizowanie aktywności dla pracowników firmy czy też partnerów biznesowych. Przez cały rok pływamy i zwiedzamy najbardziej popularne spoty windsurfingowe na Świecie. W sezonie letnim prowadzimy szkoły windsurfingu w dwóch lokalizacjach na Mazurach w miejscowości Warchały oraz Węgorzewo. Te dwa miejsca to dwie świetne lokalizacje położone nad samym jeziorem, które umożliwiają naukę na każdym etapie zaawansowania zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Surfschool Warchały jest to nasza pierwsza lokalizacja, która znajduje się w miejscowości Warchały nad Jeziorem Świętajno. Baza charakteryzuję się niepowtarzalnym klimatem, który przyciąga rodziny do aktywnego wypoczynku. Dzięki dużej przejrzystości wody, strefie ciszy, piaszczystemu dnu i długiej rozległej płyciźnie można komfortowo stawiać pierwsze kroki w nauce windsurfingu oraz bezpiecznie doskonalić manewry.

W 2002 r. Świętajno zakwalifikowano do I klasy czystości wód. To akwen z najlepszą przejrzystością wody w województwie warmińsko-mazurskim. Dla klientów SurfSchool dostępne są: prywatna plaża, zejście do wody na piaszczystym dnie, strefa relaksu „chillzone”, możliwość grillowania. Surfschool Warchały znajduje się nieopodal nowo otwartego Hotelu Natura Mazur & Spa Warchały , a także Ośrodka „Rusałka”.

Podczas przerwy w zajęciach możemy skorzystać z kawiarni lub sąsiadujących ze szkółką restauracji albo po prostu poleżeć w strefie „chillzone”na leżakach, pufach, hamakach.

Nasza druga lokalizacja Surfschool Węgorzewo położona jest w nowym przepięknym porcie i ośrodku „Piękny Brzeg” na północnych Mazurach k.Węgorzewa. Dzięki świetnym warunkom wietrznym możemy szkolić na każdym etapie zaawansowania od pierwszych kroków na desce do pływania w ślizgu. Miejsce jest świetne na aktywny wypoczynek z całą rodziną. Dodatkowo ośrodek Piękny Brzeg przygotował szereg atrakcji. Na naszych kursantów w porcie oprócz windsurfingu czeka: ścianka wspinaczkowa, wypożyczalnie rowerów turystycznych jak i wodnych, kajaki, sporty motorowodne, skutery oraz bezpieczna plaża z piaskiem i ponad 400 metrową linią brzegową.

Jezioro Święcajty to jedno z najczystszych jezior w Polsce – II klasa czystości wód, wchodzące w skład jeziora Mamry – drugiego co do wielkości jeziora w Polsce położonego na północnym końcu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w pobliżu Węgorzewa.

Podczas przerwy w pływaniu można udać się do Tawerny lub po prostu odpocząć na leżaku, hamaku czy piaszczystej plaży.

Zakwaterowanie

Nasza baza Surfschool Warchały sąsiaduje z ośrodkiem „Rusałka”(150m), a także z Hotelem Natura Mazur & Spa Warchały (450m) i tutaj jest możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu przeprowadzenia każdych zajęć bezpośrednio na plaży tych dwóch obiektów. Dodatkowo nieopodal usytułowany są jeszcze Apartamenty Narty (600m). Natomiast w pobliskiej miejscowości Brajniki znajdują się jeszcze trzy polecane przez nas miejsca Pensjonat Oczko (1,9km) Agroturystyka „Złota Rybka”(2,2km) oraz Ośrodek Szkolno-Wypoczynkowy u Maksia (2,4km).  Nasza baza Surfschool Węgorzewo znajduje się na terenie nowego portu i ośrodka „Piekny Brzeg”, który posiada ponad 160 miejsc w komfortowych warunkach, a także dysponuje salą konferencyjną na ponad 200 miejsc. Jak widzimy w okolicach gdzie działa Surfschool każdy znajdzie coś na swoje potrzeby od Hotelu 4-gwiazdkowego po mniejsze ośrodki i pensjonaty.

Dlaczego Windsurfing to idealny pomysł na zorganizowanie aktywności dla pracowników firmy czy też partnerów biznesowych ?

Nie każdy zdaje sobie sparwę, że windsurfing jest sportem bardzo prostym, łatwym i przyjemnym.Wiek kursanta nie ma znaczenia a naukę pływania na desce rozpoczynamy już w 4 roku życia natomiast górna granica nie istnieje. Dodatkowo do windsurfingu nie potrzebujemy jakiś super predyspozycji fizycznych.

Ile czasu potrzebujesz aby zacząć pływać na windsurfingu ?

Już po pierwszej lekcji z naszym instruktorem zaczniecie płynąć na desce, a po kilku lekcjach będziecie mogli już samodzielnie surfować po całym jeziorze. Nadal nie wierzysz ? Już nie długo się przekonasz !

POLECAMY:

 • Szkolenie Windsurfingowe  Windsurfing dla każdego! Niezależnie od wieku! Nie ma górnej granicy!
 • Szkolenie, pływanie, zwiedzanie na deskach typu SUP (Stand up Paddle) 
 • Szkolenie, pływanie na deskach typu Skimboard.

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy szereg nie banalnych propozycji dla urozmaicenia każdego wyjazdu firmowego:

 • Parasaling- latanie na spadochronie za motorówką NOWOŚĆ
 • Pływanie na wakeboardzie i na nartach wodnych NOWOŚĆ
 • Zorbing na Wodzie NOWOŚĆ
 • Rejsy sportową motorówką NOWOŚĆ
 • Pływanie na bananie za motorówką NOWOŚĆ
 • Gry integracyjne z cyklu plaża, woda, las NOWOŚĆ
 • Spływy kajakowe 
 • Paintball i gry terenowe NOWOŚĆ
 • Imprezy z DJ w klimacie Surferskim nad samą wodą NOWOŚĆ
 • Treningi na świeżym powietrzu ” Street Workout” , „Run”. „Triathlon”
 • Klimatyczne ognisko przy zachodzie słońca
 • Burbecue Friends 
 • Wycieczki rowerowe
 • Oraz wiele wiele innych

Z naszej strony gwarantujemy, że wspólnie z Państwem stworzymy nalepszy program i najfajnieszą atmosfere wyjazdu. Każdy uczestnik zapamięta to na długo! 

Zapraszamy do współpracy małe grupy, firmy eventowe, organizatorów turystyki, a także duże korporacje.

Masz Pytania ? Zapraszamy do kontaktu

biuro@surfschool.pl

tel.+48 532 808 281

tel.+48 532 808 280

Windsurfing to idealny pomysł na zorganizowanie aktywności dla pracowników firmy czy też partnerów biznesowych. Jak wiemy sezon w Polsce niestety nietrwa wiecznie więc poza naszymi bazami na Mazurach jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd w każdy innym spocie windsurfingowy.